Důležité

Odebírat
17. 3. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k situaci, která nastala, nemůžeme s dětmi v Kamínku do odvolání zkoušet. Moc mě to mrzí, ale ani náš dlouho plánovaný celovečerní pořad 3. 4. nebude. Prozatím se jedná o náhradním termínu, ale zatím nevíme nic.

Přeji vám všem hlavně zdraví!!! Pokud to jde, nechoďte mezi lidi , ale choďte do přírody, jezte vitamíny, dívejte se na pozitivní filmy (nejlépe na pohádky se šťastným kocem) a hlavně buďte optimisty. Těším se, až se zase znovu po těchto vynucených prázdninách setkáme.

Jana Rosecká

Čeho jsme se zúčastnili

Dětský festival Milevsko

10. 5. 2019

V pátek 10. 4. se Kamínek zúčastnil jako host dětského festivalu "Soubory souborům" v Milevsku. Odjížděli jsme už v šest hodin ráno a den to byl opravdu dlouhý, ale celý jsme si ho moc a moc všichni užili. Organizace festivalu byla úžasná, děti se mohly v každé volné chvíli zabavit ve tvořivých dílnách, a tak si kromě zážitků mnozí vezli domů ozdobené perníky či zvířátka z papíru nebo korálků. Co bylo ale nejdůležitější, Kamínek si své vystoupení velmi užil. Bylo to jedno z nejhezčích vystoupení, které jsme letos měli. Na dětech bylo vidět, že je to opravdu baví. A to nejen na účinkujících "Kamíncích", ale i na divácích v sále. A všichni víme, jak kritické dokáže být dětské obecenstvo.

Úžasné bylo i to, že se děti ze souborů mohly dívat na své vrstevníky v jiných souborech, a hlavně pro nás jako hosty bylo určitě zajímavé vidět jiný, než horácký folklor a slyšet krásné jihočeské písničky.

Odpoledne pak děti strávily většinou na jevišti v tanečních dílnách.

Před odjezdem jsme si ještě zašli na náměstí na zmrzku a domů jsme všichni odjížděli plni zážitků.

Děkujeme organizátoři!!! Děkujeme Kamínci, muziko a také Adame - krajánku!!!

Číst dál
Více akcí

Napište nám

Odebírat lístečky