Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat

Advent 2020

Důležité

Odebírat
30. 11. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

nastal adventní čas. Měl by to být čas pokoje, lásky a očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Je to čas, kdy bychom na sebe měli být hodní a dělat si radost při každé příležitosti. I my chceme s Kamínkem předat v tomto čase trochu radosti. Ve spolupráci s Městem Žďár nad Sázavou chceme zazpívat dědečkům a babičkám v Domově klidného stáří na Okružní ulici ve Žďáře. A protože to v této podivné době nelze uskutečnit uvnitř budovy, budeme zpívat venku pod okny. Toto vánoční zpívání se uskuteční ve čtvrtek 9. 12. v době normální zkoušky Kamínku. Sejdeme se v 16 hodin před budovou gymnázia a společně půjdeme na ulici Okružní. Tam se rozezpíváme a kolem páté hodiny bychom začali.

Zpívat budeme samozřejmě v civilním hodně teplém oblečení (čepice a rukavice jsou nezbytné)!

S sebou si děti vezmou zvoneček a čajovou svíčku ve skleničce (třeba od zavařeniny).

Poslední předvánoční zkoušku Kamínku budeme mít ve čtvrtek 16. 12. tradičně na gymnáziu.

Přeji vám za všechny vedoucí krásný Advent a budete-li chtít a mít čas, přijďte si také poslechnout naše předvánoční zpívání pod okny Domova klidného stáří.

Jana Rosecká

Čeho jsme se zúčastnili

Dětský festival Milevsko

10. 5. 2019

V pátek 10. 4. se Kamínek zúčastnil jako host dětského festivalu "Soubory souborům" v Milevsku. Odjížděli jsme už v šest hodin ráno a den to byl opravdu dlouhý, ale celý jsme si ho moc a moc všichni užili. Organizace festivalu byla úžasná, děti se mohly v každé volné chvíli zabavit ve tvořivých dílnách, a tak si kromě zážitků mnozí vezli domů ozdobené perníky či zvířátka z papíru nebo korálků. Co bylo ale nejdůležitější, Kamínek si své vystoupení velmi užil. Bylo to jedno z nejhezčích vystoupení, které jsme letos měli. Na dětech bylo vidět, že je to opravdu baví. A to nejen na účinkujících "Kamíncích", ale i na divácích v sále. A všichni víme, jak kritické dokáže být dětské obecenstvo.

Úžasné bylo i to, že se děti ze souborů mohly dívat na své vrstevníky v jiných souborech, a hlavně pro nás jako hosty bylo určitě zajímavé vidět jiný, než horácký folklor a slyšet krásné jihočeské písničky.

Odpoledne pak děti strávily většinou na jevišti v tanečních dílnách.

Před odjezdem jsme si ještě zašli na náměstí na zmrzku a domů jsme všichni odjížděli plni zážitků.

Děkujeme organizátoři!!! Děkujeme Kamínci, muziko a také Adame - krajánku!!!

Číst dál
Více akcí

Napište nám

Odebírat lístečky